Antibakteriyel hastane Perdeleri

cubicle_curtain_track_1000x650-1000x500

Antibakteriyel perde;hastane perdesi , okul perdesi, yurt perdesi, muayene  odaları perdeleri için  özel iplikten, apreli olarak fabrikamız tarafından dokunarak toptan ve perakende olarak  farklı renk ve logo seçenekleri ile değerli müşterilerimizin  kullanımına sunulmuştur.

Firmanız ve müşterileriniz adına Sağlık Bakanlığı logolu  antibakteriyel hastane perdesi, antibakteriyel duş ve banyo perdesi ihtiyaçlarınız için tarafımız satış danışmanları ileirtibat kurabilirsiniz.

Antibakteriyel Perde Kullanım Yerleri:

Antibakteriyel perdeler tercihen, özel ve devler hastaneleri, sağlık ocakları , polikliniklerde, spor tesislerislerinde hijyen sağlamak, lekeleri önlemek ve bireylerin sağlığını korumak amacıyla özel olarak üretilmktedir.

Antibakteriyel Perde Fiyatları:

Antibakteriyel perde fiyatları müşteri tarafından verilecek en-boy ölçüleri renk,, logolu ,logosuz, talep edilen metraj , toptan ve perakende , yurtiçi ve yurtdışı talep ve teslimat montaj özellliklerine göre değişmektedir.

Bu sebeple  doğru fiyatlandırma ve mağduriyetlerin giderilmesi adına müşterilerin fiyat için pazarlama birimimizle irtibata geçmesi önemlidir.

Perde Nedir?

Perde; genellikle kumaştan üretilen ve dikey vaziyette asılan, görüntü engelleyici eşya. Pencere perdeleri genellikle iç mekanın görülmemesi ya da ışığın yoğunluğunu ayarlamak için kullanılır. Kumaş perdeler dışında, plastikten ya da ahşaptan yapılan ve bol parçalı, jaluzi adı verilen eşyalar da perdeye benzer şekilde kullanılır.

Tel: 0212 250 70 42-43

Fax: 0212 250 71 45